2. Procedure
Procedure
Titel: Levering 4 Noodstroomaggregaten (NSA)
Beschrijving: Levering 4 Noodstroomaggregaten (NSA) 300kva 4 stuks
Interne identificatiecode: INK2025.297
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31127000 Noodgenerator
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Levering 4 Noodstroomaggregaten (NSA) 4 stuks
Interne identificatiecode: 1