2. Procedure
Procedure
Titel: ICT basis infrastructuur
Beschrijving: Het doel van deze selectieprocedure is een overeenkomst te sluiten met een Inschrijver voor beheer van werkplekken en het in de cloud gevirtualiseerde serverpark. De opdracht bestaat uit de ontwikkeling, implementatie en het beheer van een moderne ICT werkplek inclusief de migratie van de bestaande AWS VPC naar de nieuwe Azure VPC. Het doel van deze selectieprocedure is een overeenkomst te sluiten met een Inschrijver voor beheer van werkplekken en het in de cloud gevirtualiseerde serverpark. De opdracht bestaat uit de ontwikkeling, implementatie en het beheer van een moderne ICT werkplek inclusief de migratie van de bestaande AWS VPC naar de nieuwe Azure VPC.
Interne identificatiecode: P000177-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: Het doel van deze selectieprocedure is een overeenkomst te sluiten met een Inschrijver voor beheer van werkplekken en het in de cloud gevirtualiseerde serverpark. De opdracht bestaat uit de ontwikkeling, implementatie en het beheer van een moderne ICT werkplek inclusief de migratie van de bestaande AWS VPC naar de nieuwe Azure VPC. Het doel van deze selectieprocedure is een overeenkomst te sluiten met een Inschrijver voor beheer van werkplekken en het in de cloud gevirtualiseerde serverpark. De opdracht bestaat uit de ontwikkeling, implementatie en het beheer van een moderne ICT werkplek inclusief de migratie van de bestaande AWS VPC naar de nieuwe Azure VPC
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De contractduur voor de overeenkomst bedraagt als basis 4 jaren, ingaande 1 mei 2024 tot en met 30 april 2028. De overeenkomst kan met wederzijdse goedkeuring worden verlengd via een verlengingsoptie voor de duur van één (1) jaar.