335243-2024 - Resultaat
België – Aanleg van elektriciteit – De Vooruit - Verlichting, veiligheidsverlichting en toegangscontrole - perceel ELEK
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: De Vooruit - Verlichting, veiligheidsverlichting en toegangscontrole - perceel ELEK
Beschrijving: De werken kaderen in de algemene restauratie en renovatie van de Voorbouw van "Feestlokaal van Vooruit".
Interne identificatiecode: D9179-030
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: D9179-030 - 1 - De Vooruit - Verlichting, veiligheidsverlichting en toegangscontrole - perceel ELEK
Beschrijving: De Vooruit - verlichting, veiligheidsverlichting en toegangscontrole - perceel ELEK
Interne identificatiecode: 1