335277-2025 - Resultaat
België – Reisbureau- en touroperatordiensten, hulp aan toeristen – Raamovereenkomst boekingsservice voor dienstreizen van de Erasmushogeschool Brussel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst boekingsservice voor dienstreizen van de Erasmushogeschool Brussel
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht betreft: raamovereenkomst voor het aanbieden van een boekingsservice voor dienstreizen van de Erasmushogeschool Brussel.
Interne identificatiecode: EHB-2024-DR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63500000 Reisbureau- en touroperatordiensten, hulp aan toeristen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: EHB-2024-DR - 1
Interne identificatiecode: 1