Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Uitzenddiensten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbestedende dienst wil één raamovereenkomst per perceel afsluiten ten behoeve van het beschikbaar stellen ("uitzenden") van tijdelijk personeel. Het betreft hier zowel onderwijzend (perceel 1) als ondersteunend en beheerpersoneel (perceel 2)
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Onderwijzend personeel
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voor een indicatie van de omvang verwijzen wij u naar de aanbestedingsdocumenten.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
ondersteunend en beheer personeel
Perceel nr.: 2