335504-2024 - Mededinging
België – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Raamovereenkomst voor boekhouddiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor boekhouddiensten
Beschrijving: Begin 2015 besliste de Vlaamse regering om voluit de kaart te trekken van ‘supercentralisatie’ van de ondersteunende diensten voor de hele Vlaamse overheid. Sindsdien wordt de boekhouding van Toerisme Vlaanderen georganiseerd door het Dienstencentrum Boekhouding, een afdeling van het departement Financiën en Begroting van de Vlaamse Overheid. Tegelijkertijd werd Toerisme Vlaanderen terug verantwoordelijk voor het uitvoeren van een deel van de boekhoudprocessen. Het voorwerp van de opdracht is het leveren van diensten die vallen onder het takenpakket van de hub Financiën en Begroting van Toerisme Vlaanderen en die een minimum beroepservaring van 3 jaar vragen. De opdracht wordt verder omschreven in deel 4 ‘Technische voorschriften’ van het bestek.
Interne identificatiecode: TVL/2024/1620/OOP/FIN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie bestek.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79211100 Boekhouddiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: TVL/2024/1620/OOP/FIN - 1
Interne identificatiecode: 1