335690-2022 - MededingingBelgië-Geel: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
“CAMPUS GEEL | ARCHITECTUUROPDRACHT VOOR DE GEDEELTELIJKE RENOVATIE EN UITBREIDING VAN DE CAMPUS”
Referentienummer: Thomas More Kempen-TMK/MMO/2021-043-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
Het voorwerp van de opdracht vormt een architectuuropdracht voor de gedeeltelijke renovatie en uitbreiding van de campus op de site van Thomas More Kempen te Geel.
Thomas More Kempen voorziet daarbij specifiek in de (externe) renovatie van enkele gebouwblokken met een uitbreiding van o.a. één of meer van de 3 lesblokken, het studentenrestaurant en één grote aangesloten nieuwbouw voor de realisatie van kantoorruimtes.
De opdracht behelst onder meer:
• De volledige architectuuropdracht, met inbegrip van alle studies inzake stabiliteit, technieken, akoestiek, toegankelijkheid, signalisatie, brand, sloopinventaris, sonderingen, samenstelling subsidiedossier, EPB-verslaggeving & ventilatieverslaggeving;
• De opmaak van een aanvraag tot het bekomen van een omgevingsvergunning;
• De opmaak van de uitvoeringsplanning, detailtekeningen, technische lastenboeken, meetstaten;
• Het technisch begeleiden van de gunningsprocedure(s), desgevallend opgesplitst in verschillende percelen;
• De coördinatie van en de controle op de uitvoering van de aannemingswerken en de gedeeltelijke sloopwerken van de bestaande gebouwen, het leiden van de werfvergaderingen en het verzorgen van de bijhorende verslaggeving. Het aan te stellen ontwerpteam heeft een globale coördinatieplicht voor alle aspecten van de renovatie en nieuwbouw;
• Het nazicht en het verbeteren van de ingediende vorderingsstaten;
• Het verlenen van alle administratieve bijstand bij het bekomen van de nodige vergunningen voor de realisatie en de ingebruikname van de gerenoveerde en/of nieuwe gebouwen;
• Het verstrekken van advies betreffende voorgestelde wijzigingen en ingediende verrekeningsvoorstellen in min of in meer, alsmede andere tijdens de uitvoering van de aannemingswerken gerezen technische aangelegenheden;
• Het verlenen van bijstand bij de voorlopige en definitieve oplevering van de aannemingswerken.
De opdracht omvat zowel het gedeelte architectuur, stabiliteit als het gedeelte technische installaties.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning, 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding