335691-2024 - Resultaat
België – Brandstoffen – Aankoop brandstoffen voertuigen stad en OCMW Menen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop brandstoffen voertuigen stad en OCMW Menen
Beschrijving: Aankoop brandstoffen voertuigen stad en OCMW Menen
Interne identificatiecode: PPP0ET-2519/4129/2023/1298/SV-6/03
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2023/1298/SV-6/03