335855-2024 - Mededinging
Nederland – Kantoorbenodigdheden – Kantoorartikelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Kantoorartikelen
Beschrijving: De doelstelling van de aan te besteden opdracht is: de levering van goede kwaliteit kantoorartikelen, met een uitgebreid assortiment en tegen een scherpe prijs. De kantoorartikelen kunnen makkelijk besteld worden door middel van een klantvriendelijk bestelsysteem en met een snelle levering. De (maximale) omvang van de opdracht is €280.000 inclusief btw over vier jaar. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1