Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Busvervoer Buitenschoolse kinderopvang, Sport, Muze en Bib
Referentienummer: FIN23007
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht voorziet in de organisatie van busvervoer voor leerlingen schooljaar 2023-2024 met uitzondering van de schoolvakanties. Er kunnen drie stilzwijgende verlengingen zijn, telkens voor een periode van één schooljaar. De opdracht zal alleszins definitief een einde nemen op 30 juni 2027 en dit zonder voorafgaande opzegging door gemeente Heusden-Zolder.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/09/2023Einde: 30/06/2024
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Zie bestek
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Busvervoer Muze
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
Busvervoer Bib
Perceel nr.: 3
Busvervoer Sport
Perceel nr.: 4
Scholenveldloop (voor schooljaren 2024-2025, 2025-2026 en 2026-2027)
Perceel nr.: 5