335896-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Raamovereenkomst voor GIS, IT architectuur en IT Projectmanagement
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor GIS, IT architectuur en IT Projectmanagement
Beschrijving: Dit betreft een Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst voor de dienstverlening van GIS, IT architectuur en IT Projectmanagement voor Waterschap Rivierenland (WSRL). Het doel van deze aanbestedingsleidraad is om verschillende teams binnen de afdeling IDT te voorzien van kwalitatieve en tijdige inzet van diverse specialisaties. Enerzijds via de invulling van detacheringsovereenkomsten, anderzijds met de mogelijkheid voor resultaatopdrachten binnen de verschillende raamovereenkomsten. Door middel van een (partner)samenwerking met raamcontractanten streven we naar een optimale bijdrage aan het behalen van de team of afdelingsdoelstellingen. Deze aanbesteding bestaat uit vier percelen. Per perceel wenst WSRL raamovereenkomsten te sluiten met meerdere raamcontractanten. Perceel 1 GIS specialist Perceel 2 GIS Functioneel/Applicatiespecialist Perceel 3 GIS adviseur Perceel 4 Domeinarchitect, IT Architectuur en IT Projectleider Zie aanbestedingsleidraad voor de inhoudelijke beschrijving van de verschillende percelen. WSRL wenst raamovereenkomsten aan te gaan voor een initiële periode van 2 jaar en met een optionele verlenging van 4 keer één (1) jaar. De maximale looptijd van de raamovereenkomst is zes jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging, 79612000 Plaatsing van ondersteunend kantoorpersoneel, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel, 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 GIS specialist
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 GIS Functioneel- Applicatiespecialist
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 GIS Adviseur
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Domeinarchitect, Projectleider IT/IV en Informatieanalist