Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Flevoland (NL230)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Almere
Geraamde duur