2. Procedure
Procedure
Titel: Verkeersmanagement centrale Roermond
Beschrijving: De Verkeersmanagement centrale Roermond is primair voor het kunnen toepassen van verkeersmanagement dat bestaat uit het monitoren, sturen en geleiden van verkeer over het wegennet van de gemeente Roermond met behulp van parkeervoorzieningen, parkeerverwijzingen (samen PRIS), dynamisch route informatiedisplays en verkeerslichten (VRI). 240000
Interne identificatiecode: 22394-2024
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48214000 Software voor netwerkbesturingssysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze, zijnde het voornemen om een overeenkomst te sluiten met Technolution B.V., voor de duur van vier (4) jaar met een optie tot twee (2) maal twee (2) jaar te verlengen, met een beroep op de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging (artikel 2.32, eerste lid onder b onder 2 Aanbestedingswet 2012), vooraf met toepassing van artikel 4.16 e.v. Aanbestedingswet 2012 bekend te maken aan de markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. EUR 240.000 voor de gehele duur -inclusief verlengingen- van 8 jaar.
Interne identificatiecode: 1