Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen, 51100000 Installatie van elektrische en mechanische uitrusting
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van twee jaar met twee keer een optie tot verlenging met één jaar (de maximale looptijd van de Raamovereenkomst is derhalve vier jaar). De optie tot verlenging betreft een eenzijdig in te roepen optie van het Rijksvastgoedbedrijf.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland