2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud buitencollectie schepen Marinemuseum
Beschrijving: onderhoud museale schepen 200.000
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50241000 Reparatie en onderhoud van schepen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Onderhoud buitencollectie schepen Marinemuseum
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 92521210 Diensten voor conservatie van geëxposeerde stukken