336210-2022 - ResultaatNederland-Veghel: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU Curio V005 - Schoolmaatschappelijk werkers
Referentienummer: T18212
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Dit is een nadere uitvraag vanuit het T7172DAS Inhuur - Schoolmaatschappelijk werker.
De nadere uitvraag ziet op het inhuren van schoolmaatschappelijk werkers voor Curio.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding