336322-2020 - MededingingBelgië-Gent: Waterpompen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Pompsysteem voor het "Coastal and Ocean wave Basin"
Referentienummer: Universiteit Gent-20MMO003-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
42122130 Waterpompen
II.1.4.
Korte beschrijving
Leveren en monteren van een pompsysteem voor het vullen en ledigen van het COB en het leveren van pompen en kleppen voor het vullen en ledigen van de sleeptank.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding