336588-2023 - ResultaatNederland-Oirschot: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Schoonmaakonderhoud en Glasbewassing IISG en NHI
Referentienummer: T30278
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Voor het Nederlands Herseneninstituut (NHI) en voor het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis (IISG)  is deze Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud  in de markt gezet.
Beide instituten zijn onderdeel van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen (KNAW). Voor meer informatie over de KNAW, zie www.knaw.nl.
De opdracht bestaat uit dagelijkse en periodieke schoonmaakonderhoud, vloeronderhoud en glasbewassing.
De opdracht is onderverdeeld in 2 percelen waarbij Perceel 1 locatie NHI betreft en perceel 2 IISG.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 NHI
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht is onderverdeeld in 2 percelen waarbij dit Perceel 1 locatie NHI betreft.
Perceel 2 IISG
Perceel nr.: 2
De opdracht is onderverdeeld in 2 percelen waarbij dit Perceel 2 locatie IISG betreft.