336621-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Gezondheidsdiensten – Vrijwillige transparantie Periodiek Preventief Medisch Onderzoek (PPMO)
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie Periodiek Preventief Medisch Onderzoek (PPMO)
Beschrijving: Het uitvoeren van Periodiek Preventief Medisch Onderzoek (PPMO) In het kader van vrijwillige transparantie wordt deze aankondiging alleen gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te maken aan de markt, met als doel belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. De Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant (VRMWB) is voornemens de opdracht m.b.t. de Periodiek Preventief Medisch Onderzoek enkelvoudig onderhands te gunnen aan Active Living B.V. VRMWB is voornemens een Overeenkomst aan te gaan voor een periode van vier (4) jaar, met een optie om de Overeenkomst eenmaal te verlengen met een periode van twee (2) jaar. De gewenste ingangsdatum van de Overeenkomst is 1 januari 2025. De overeenkomst wordt afgesloten onder de Algemene Inkoopvoorwaarden conform model VNG (te vinden www.vrmwb.nl/organisatie/begroting-en-jaarstukken. Marktpartijen hebben twintig (20) kalenderdagen, na publicatie van deze aankondiging, de tijd om bezwaar in te dienen tegen dit voornemen. U kunt uw bezwaar kenbaar maken via de berichten module van deze aanbesteding of een e-mail te sturen naar inkoop@vrmwb.nl. Indien er na twintig (20) kalenderdagen geen bezwaar is ingediend, zal de VRMWB overgaan tot gunnen. Bijgaand vindt u het Programma van Eisen. Motivatie De VRMWB is voornemens een opdracht voor uitvoeren van het Periodiek Preventief Medisch Onderzoek (PPMO) te gunnen aan Active Living B.V. De VRMWB past de procedure onderhandeling zonder aankondiging toe. Active Living B.V. verzorgt sinds 2015 de keuringen binnen de VRMWB en heeft een unieke expertise op het gebied van Periodiek Preventief Medisch Onderzoek (PPMO). De leverancier biedt een volledige service door het leveren van de baan met opgeleide en ervaren testleiders en een eigen onlinesysteem en dashboard. Active Living B.V. heeft een bewezen staat van dienst en minimaliseert het risico op vertragingen of kwaliteitsproblemen. Uit marktonderzoek hebben wij geconstateerd dat er geen andere partijen zijn dan Active Living die volledig aan de gestelde eisen en de inkoopvoorwaarden kunnen en willen voldoen. VRMWB heeft als doelstelling om een veilige, gezonde en vitale organisatie te zijn en blijven, waarin medewerkers met plezier en energie aan de doelen van de organisatie werken. De preventieve kant krijgt steeds meer aandacht met het doel om de (mentale en fysieke) gezondheid van medewerkers te bevorderen. Afhankelijk van aanbod en budget oriënteert de VRMWB in een latere fase naar de mogelijkheden om aanvullende diensten zoals een PAGO/PMO en Mentale Check Up (MCU) aan de medewerkers aan te bieden. Indien er gekozen wordt voor een aanvullende dienst wordt als leverancier gekozen tussen leverancier PPMO of Arbo-dienstverlener. VRMWB vindt het namelijk niet wenselijk om hiervoor met meer dan twee dienstverleners (PPMO en Arbo dienstverlener) een relatie aan te gaan. Wij willen daarom de optionele mogelijkheid houden om een PAGO/PMO en/of MCU onder te brengen bij de PPMO- of Arbo dienstverlener. Voor de Arbo-dienstverlening zal op korte termijn een Europese aanbesteding uitgezet worden, waarbij ook optioneel de preventieve diensten zullen worden meegenomen.
Interne identificatiecode: P24-0049
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85141200 Diensten verleend door verpleegkundigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Periodiek Preventief Medisch Onderzoek (PPMO)
Beschrijving: Het uitvoeren van Periodiek Preventief Medisch Onderzoek (PPMO) ca. 800 keuringen AK en PPMO ca. 100 keuringen rijbewijs C ca. 30 keuringen duikers ca. 60 keuringen piketfunctionarissen
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 85141000 Diensten verleend door medisch personeel