336841-2026 - Mededinging
Nederland – Rekken – Stellingen LOC Noord
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Stellingen LOC Noord
Beschrijving: Deze aanbesteding heeft betrekking op de integrale levering, installatie en keuring van stellingen en bijbehorende veiligheidsvoorzieningen, zowel voor binnen- als buitenopstellingen, ten behoeve van het nieuwe LOC van Enexis in Hoogeveen. Op basis van de nu bij ons bekende informatie, schatten wij de waarde van deze aanbesteding op €1.700.000 voor de looptijd van de Overeenkomst, inclusief optionele scope.
Interne identificatiecode: ITR-1001015
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39151100 Rekken
Aanvullende classificatie (cpv): 42965100 Magazijnbeheerssysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie documentatie