337115-2025 - Resultaat
Nederland – Medische verbruiksartikelen – Stroke producten t.b.v. intra-arteriële thrombectomie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Stroke producten t.b.v. intra-arteriële thrombectomie
Beschrijving: De huidige aanbesteding betreft producten voor intra-arteriële behandeling van patiënten, met een geschat aantal van 400-500 behandelingen per jaar binnen Amsterdam UMC. De scope omvat de volgende producten ten behoeve van deze behandelingen: 1. Stentrievers; 2. Microcatheters; 3. Balloon guide catheters. Het betreft naar verwachting circa 400-500 behandelingen per jaar, voor een initiële duur van 2 jaar met twee maal een optie tot één jaar verlening (totaal vier jaar).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Stroke producten t.b.v. intra-arteriële thrombectomie, Amsterdam UMC
Beschrijving: De huidige aanbesteding betreft producten voor intra-arteriële behandeling van patiënten, met een geschat aantal van 400-500 behandelingen per jaar binnen Amsterdam UMC. De scope omvat de volgende producten ten behoeve van deze behandelingen: 1. Stentrievers; 2. Microcatheters; 3. Balloon guide catheters. De huidige aanbesteding betreft producten voor intra-arteriële behandeling van patiënten, met een geschat aantal van 400-500 behandelingen per jaar binnen Amsterdam UMC. Het gaat om een initiële duur van twee jaar, met de optie tot twee maal een jaar verlenging.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Twee maal een jaar