337221-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Strategisch Technisch Adviseur Dataplatform DAP’R - cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Strategisch Technisch Adviseur Dataplatform DAP’R - cluster BCO
Beschrijving: Waar ben jij van? Jij bent van het bouwen aan een sterk dataplatform met impact. Van strategie én uitvoering. Je verbindt techniek met organisatie, en weet hoe je een waardepropositie ontwikkelt die zowel technisch als bestuurlijk overtuigt. Je brengt mensen in beweging, creëert draagvlak en zorgt dat ons interne data- en analyseplatform DAP’R (Data en Analyse Platform Rotterdam) niet alleen optimaal werkt, maar ook gebruikt wordt. Of het nu gaat om migraties naar Azure, het opstellen van architectuurplaten of het positioneren van een dienst: jij weet wat er nodig is en maakt het concreet.
Interne identificatiecode: 0013568
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000