337276-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur – Stedenbouwkundige Adviesdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Stedenbouwkundige Adviesdiensten
Beschrijving: Gemeente Eemsdelta wenst een drietal Opdrachtnemers, waar een stedenbouwkundige in dienst is, welke samenwerkt met een landschapsarchitect (beiden ingeschreven in het architectenregister) te contracteren om de stedenbouwkundige en landschappelijk werkzaamheden in het fysieke domein in gezamenlijkheid met de gemeente uit te voeren Hoeveelheid en omvang niet bekend omdat het een raamovereenkomst betreft. De omvang van de inhoud van de opdracht is uitgewerkt in het beschrijvend document.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -