337345-2023 - MededingingNederland-Hengelo: Drukwerk en aanverwante producten
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Gemeentelijk drukwerk
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
22000000 Drukwerk en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Hengelo als aanbestedende dienst (hierna: Opdrachtgever), wil één opdrachtnemer contracteren voor het leveren van het gemeentelijk drukwerk.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 600 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding