2. Procedure
Procedure
Titel: Wijkwaterplannen
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het opstellen van wijkwaterplannen. Zie aanbestedinsgdocument
Interne identificatiecode: 24_049D
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Opstellen van wijkwaterplannen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Opstellen van wijkwaterplannen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.