337715-2025 - Mededinging
België – Monitoren – Monitoring voor Intensieve Zorgen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Monitoring voor Intensieve Zorgen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop van monitoring Intensieve Zorgen.
Interne identificatiecode: PPP0V5-634/5089/2025/634
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33195100 Monitoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/634_1