337861-2025 - Mededinging
Nederland – Opsporings- en beveiligingsdiensten – Veiligheidstoezicht Camera Revisies
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Veiligheidstoezicht Camera Revisies
Beschrijving: Veiligheidstoezicht tijdens Revisies op werkzaamheden in bijzondere of besloten ruimten, door middel van cameratoezicht, badgepalen, alarmunits, warmtebeeldcamera’s en continue gasmetingen.
Interne identificatiecode: AEB-T146340
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79700000 Opsporings- en beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 42320000 Afvalverbrandingsinstallaties, 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000