2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor diensten: media advies, planning en aankoop van mediaruimte
Beschrijving: Klopt de CPV code? 27/11 overleg bestek wat is de uiteindelijke raming?
Interne identificatiecode: PPP0SG-5249/5342/2024027
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024027_1