Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het leveren van gietasfalt
Referentienummer: Antwerpen-GAC_2021_01973-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 44113600 Bitumen en asfalt
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbestedende overheid heeft gietasfalt nodig voor de herstelling van wegen. Deze opdracht heeft als doel een raamovereenkomst af te sluiten om gietasfalt te leveren. Deze overheidsopdracht beoogt het sluiten van een raamovereenkomst met 3 deelnemers, voor zover het aantal geschikte offertes voldoende groot is.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding