338042-2022 - MededingingBelgië-Gent: Echograaf
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen en in dienst stellen van echocardiotoestellen met bijhorend onderhoud.
Referentienummer: D34200279/MPMO/HDR/CDS
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33112200 Echograaf
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze raamovereenkomst betreft de aanschaf van echotoestellen voor de afdeling cardiologie. Enerzijds gaat het om een high-end toestel en anderzijds om midrangetoestellen.
De midrangetoestellen kunnen ingezet worden voor zowel vasculaire toepassingen als cardiale toepassingen.
De bedoeling is om het bestaande park aan echo-cardiografietoestellen up to date te houden en de toestellen die end of life zijn te kunnen vervangen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Midrange echocardiografietoestel
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
33112200 Echograaf, 33112340 Echocardiografen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
In dit perceel wensen wij over te gaan tot de aankoop van midrange echocardiografietoestellen. Deze toestellen zullen ingezet worden voor 2 toepassingen: enerzijds een vasculaire toepassing en anderzijds een cardiale toepassing (verhouding 1/5 vasculaire toepassing en 4/5 cardiale toepassing) . Per individuele afroep zal bepaald worden voor welke toepassing het echografietoestel zal gebruikt worden. bij de vasculaire toepassing horen 2 vasculaire probes. Bij de cardiale toepassing zal een trans thoracale probe aangeschaft worden.
High-end echotoestel
Perceel nr.: 2
Dit perceel betreft 1 high- end echotoestel geschikt voor cardiale toepassing