2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerptafel Powerport regio Moerdijk
Beschrijving: De dienstverlening houdt het volgende in: het komen tot een integraal ontwikkelperspectief voor het gebied Powerport regio Moerdijk. De scope betreft een ontwikkelperspectief voor 2030 – 2050. Met als doel een toekomstbestendig advies te formuleren inzake "of en hoe" de benoemde energie infrastructuurprojecten in de pilot Meerjarige Investeringen Energie en Klimaat (MIEK) regio Moerdijk en het Programma Energie Hoofdstructuur (PEH) in het gebied een plek kunnen krijgen met behoud van leefbaarheid en brede welvaart. Een voorbeeld van deze projecten zijn: Delta Rhine Corridor, 380 kV station en aanlandingen wind op zee. 600.000
Interne identificatiecode: C2327529
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De opdracht betreft 1 perceel. € 600.00,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd.