338562-2025 - Resultaat
Nederland – Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur – Wmo hulpmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo hulpmiddelen
Beschrijving: Raamovereenkomst Wmo hulpmiddelen met bijbehorende servicedienstverlening Uitstaand bestand van circa 4800 middelen, jaarlijks circa 1250 mutaties (725 leveringen, 525 herverstrekkingen)
Interne identificatiecode: HM-202506-Rogplus
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33193000 Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Levering en servicedienstverlening clientgebonden
Beschrijving: Perceel voor de clientgebonden leveringen en servicedienstverlening Uitstaand bestand van 4800 middelen en circa 125o mutaties per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Scooterpools
Beschrijving: Levering van aangepaste scootmobiels tbv de onbemande scooterpools Er zijn op dit moment 2 pools actief met daarin 6 scootmobielen. Naar verwachting worden er de komende jaren 10 scootmobielen per jaar toegevoegd aan deze of nieuw te vormen pools.
Interne identificatiecode: 2