2. Procedure
Procedure
Titel: Dienstenopdracht voor het verstrekken van onafhankelijk duurzaam renovatieadvies aan huis voor particulieren en inbreng van expertise ter ondersteuning van het Steunpunt Duurzaam Wonen en Bouwen van het provinciebestuur van Vlaams-Brabant (raamovereenkomst)
Beschrijving: Dienstenopdracht voor het verstrekken van onafhankelijk duurzaam renovatieadvies aan huis voor particulieren en inbreng van expertise ter ondersteuning van het Steunpunt Duurzaam Wonen en Bouwen van het provinciebestuur van Vlaams-Brabant (raamovereenkomst)
Interne identificatiecode: LM/240425/Renovatieadvies particulieren
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: LM/240425/Renovatieadvies particulieren - 1
Interne identificatiecode: 1