338711-2024 - Mededinging
België – Uitrusting voor gasnetwerk – Levering, plaatsing en onderhoud van de Biomethaaninstallatie Deurne
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, plaatsing en onderhoud van de Biomethaaninstallatie Deurne
Beschrijving: Voor publicatiedoeleinden werd een fictieve startdatum opgenomen. Meer informatie rond de reële aanvang van de dienstverlening en de looptijd van elk van deze opdrachten zal opgenomen zijn bij vraag tot indiening offerte per perceel.
Interne identificatiecode: PPP0N3-4512/4325/PRO/GCU/2024/00103
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39340000 Uitrusting voor gasnetwerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRO/GCU/2024/00103