338893-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31168165: Meerjarig onderhoud in het beheersgebied van Rijkswaterstaat Zuid-Nederland
Referentienummer: 31168165
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het contract betreft het meerjarig in stand houden, monitoren en inspecteren van en rapporteren over de toestand van het Areaal in het beheersgebied van Rijkswaterstaat Zuid-Nederland perceel West, perceel Midden en perceel Zuid –Oost in de periode van 1 juni 2023 tot 1 maart 2028.
De werkzaamheden betreffen het verrichten van taken (vast onderhoud), services
(ondersteunende diensten) en verrekenbare werkzaamheden voor de volgende objecten met onderliggende elementen en bouwdelen in het areaal:
• Wegobjecten;
• Kunstwerken
• Verzorgingsplaatsen.
Tevens het verrichten van werkzaamheden in het kader van:
a. Schadeherstel en calamiteiten;
b. Het analyseren van onderhoudsregimes en het doen van voorstellen om de onderhoudsregimes te optimaliseren;
c. Het na acceptatie door de Opdrachtgever realiseren van de onder b bedoelde voorstellen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel West
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45000000 Bouwwerkzaamheden, 77211500 Onderhouden van bomen, 45233229 Onderhoud van bermen, 45233139 Onderhoud van hoofdwegen, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie korte omschrijving.
Perceel Midden
Perceel nr.: 2
Zie korte omschrijving
Perceel Zuid-Oost
Perceel nr.: 3
45000000 Bouwwerkzaamheden, 45233229 Onderhoud van bermen, 77211500 Onderhouden van bomen, 45233139 Onderhoud van hoofdwegen, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten