2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2023-0143 - Onderhoud Lichtkunst, Stadsilluminatie en Decoratieve Verlichting
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het schouwen van installaties; - het inspecteren van installaties; - het uitvoeren van lampremplace; - het reinigen van armaturen en verlichtingsobjecten; - het inventarisatie / registratie van verlichtingsobjecten; - het opzetten en instandhouden van een 24 uurs storingsdienst; - het traceren en verhelpen van storingen; - de aanname, intake en claim van schade aan verlichtingsobjecten; - het aanbrengen van voorzieningen t.a.v. lichthinder; - het uitvoeren van graaf- en kabelwerkzaamheden; - het in- of uitschakelen verlichtingsinstallatie; - het vervangen, aanbrengen en verwijderen van verlichtingsarmaturen; - het richten en instellen van armaturen;
Interne identificatiecode: AI 2023-0143
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten, 51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000