339394-2025 - Resultaat
Nederland – Medische apparatuur – Europese Aanbesteding voor de vervanging van infuuspompen, inclusief dockingstations en toedieningssystemen (volumetrische pompen) worden vervangen, inclusief een informatiebeheersysteem
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding voor de vervanging van infuuspompen, inclusief dockingstations en toedieningssystemen (volumetrische pompen) worden vervangen, inclusief een informatiebeheersysteem
Beschrijving: Europese Aanbesteding voor de vervanging van infuuspompen, inclusief dockingstations en toedieningssystemen (volumetrische pompen), inclusief een informatiebeheersysteem
Interne identificatiecode: T131823
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000