339488-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Ingenieursdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten
Beschrijving: De opdracht betreft specialistische Ingenieursdiensten op het gebied van vastgoed en terreinen gerelateerde vraagstukken. Deze opdrachten zullen inspannings- of resultaatgericht zijn, afhankelijk van de uitvraag. De Ingenieursdiensten worden onderverdeeld in dertien disciplines. Initiële looptijd twee jaar, met vier maal een jaar verlenging (2+1+1+1+1). Opgegeven geraamde financiële waarde betreft de waarde voor de volledige looptijd (2+1+1+1+1). Zie percelen voor specificatie financiële omvang per perceel.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen, 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning, 71311000 Adviezen inzake bouwkunde, 71330000 Diverse technische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Brandveiligheid- en scans
Beschrijving: (Noord en Zuid) Dit perceel omvat (advies)werkzaamheden die betrekking hebben op brandveiligheidsmaatregelen, waaronder inspecties en analyses.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.
Perceel: LOT-0002
Titel: Bouwkundig advies en constructeur
Beschrijving: Dit perceel betreft (advies)werkzaamheden op het gebied van bouwkundige en constructieve ondersteuning bij onder andere renovatie en onderhoud.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: E&W installaties
Beschrijving: Dit perceel omvat (advies)werkzaamheden en advisering met betrekking tot elektrotechnische-, werktuigbouwkundige-, transportinstallaties.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Bouwfysica
Beschrijving: Dit perceel richt zich op (advies)werkzaamheden en ondersteuning met betrekking tot bouwfysische aspecten zoals akoestiek, ventilatie en energieprestatie.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Kostendeskundige
Beschrijving: Dit perceel betreft (advies)werkzaamheden zoals het opstellen, controleren en beheren van bouwkostenramingen en begrotingen.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Milieutechnisch onderzoek en gevaarlijke stoffen
Beschrijving: Het perceel omvat (advies)werkzaamheden op het gebied van milieutechnisch onderzoek, inventarisatie en begeleiding bij saneringen.
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Groen en Terrein
Beschrijving: Dit perceel betreft (advies)werkzaamheden en advies over het beheer, onderhoud en inrichting van buitenruimtes en groenvoorzieningen.
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Legionella
Beschrijving: Het perceel richt zich op (advies)werkzaamheden met betrekking tot legionellapreventie, zoals analyses, monitoring en beheer.
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Omgevingsadvies en vergunningen
Beschrijving: Dit perceel omvat (advies)werkzaamheden die onder meer betrekking hebben op ruimtelijke ordening, planvorming en bijbehorende procedures.
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Titel: Teken- en revisiewerk
Beschrijving: Dit perceel betreft (advies)werkzaamheden op het gebied van het opstellen en reviseren van technische tekeningen.
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Titel: Nautisch
Beschrijving: Het perceel omvat (advies)werkzaamheden met betrekking tot Nautisch Advies voor de inzet van schepen als opvanglocaties, zoals mobiliteitsplanning en -toetsing, vergunningsprocedures en technisch- en constructief advies.
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Titel: Energiemanagement
Beschrijving: Dit perceel richt zich op (advies)werkzaamheden en ondersteuning met betrekking tot energieprojecten en verduurzaming.
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Titel: Security
Beschrijving: Het perceel omvat (advies)werkzaamheden welke onder andere bestaan uit het ontwerp, implementatie, advies en het proactief beheren van alle Organisatorische, Bouwkundige en Elektronische (OBE) risico's en security-maatregelen.
Interne identificatiecode: 13