2. Procedure
Procedure
Titel: Audio - Visuele middelen
Beschrijving: De gemeente Capelle aan den IJssel heeft de intentie om Audiovisuele middelen in te kopen. Onder AV-middelen verstaan wij alle dienstverlening voor, en leveringen van, audiovisuele middelen ter ondersteuning bij het (samen)werken, hybride werken, (digitaal)vergaderen en presenteren. De opdracht betreft het leveren van av apparatuur en daarbij behorende dienstverlening rondom audiovisuele (AV) middelen voor meerdere gemeentelijke locaties, namelijk het Gemeentehuis, de Gemeentewerf, het Werkplein en het Wijkcentrum Schollevaar. De werkzaamheden omvatten onder andere: Het leveren, installeren, onderhouden en repareren van AV-producten; Het overnemen van de bestaande AV-licenties en bijbehorende nazorg; Een klantgerichte klachtenafhandeling en een duidelijke registratie van meldingen; Het opleiden van medewerkers in het gebruik van AV-middelen, waaronder ondersteuning bij raadsvergaderingen; Het bieden van hulp op afstand en, tijdens de opleidingsfase, ondersteuning op locatie bij storingen.
Interne identificatiecode: EU/2024.040
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
Aanvullende classificatie (cpv): 32300000 Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen, 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting, 51310000 Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Audio Visuele middelen
Beschrijving: De gemeente Capelle aan den IJssel heeft de intentie om Audiovisuele middelen in te kopen. Onder AV-middelen verstaan wij alle dienstverlening voor, en leveringen van, audiovisuele middelen ter ondersteuning bij het (samen)werken, hybride werken, (digitaal)vergaderen en presenteren. De opdracht betreft het leveren van dienstverlening rondom audiovisuele (AV) middelen voor meerdere gemeentelijke locaties, namelijk het Gemeentehuis, de Gemeentewerf, het Werkplein en het Wijkcentrum Schollevaar. De werkzaamheden omvatten onder andere: Het installeren, onderhouden en repareren van AV-producten; Het overnemen van de bestaande AV-licenties en bijbehorende nazorg; Een klantgerichte klachtenafhandeling en een duidelijke registratie van meldingen; Het opleiden van medewerkers in het gebruik van AV-middelen, waaronder ondersteuning bij raadsvergaderingen; Het bieden van hulp op afstand en, tijdens de opleidingsfase, ondersteuning op locatie bij storingen.
Interne identificatiecode: 1