Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
GOW verhardingen 2023- 2026 Gemeente Beekdaelen
Referentienummer: BKD-004-02
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst asfaltonderhoud
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
23-005B - Raamovereenkomst GOW verhardingen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
ca. € 2.000.000,- Excl. BTW
Aan deze verwachting kunnen geen rechten worden ontleend.