See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Enexis Externe Inhuur & Broker Dienstverlening
Beschrijving: De reikwijdte van de Aanbesteding en Raamovereenkomst is de Dienst van Broker dienstverlening, voor de volledige tijdelijke ingehuurde Inhuur professional populatie op basis van inspanningsverplichting, voor alle bedrijfsonderdelen van Enexis Personeel B.V. en alle de Aanbestedende Dienst gelieerde rechtspersonen, welke het beste past bij de behoeften van Enexis, tenminste conform het Programma van Eisen, inclusief migratie bestaande inhuur van Enexis en implementatie, inclusief investeringsmanagement, poolmanagement, welke beïnvloedt wordt door toekomstige ontwikkelingen, uitgezonderd niet in scope.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000