2. Procedure
Procedure
Titel: ROK Vervangingsinvestering 2026 en 2027
Beschrijving: De gemeente Weert is voornemens een werk “ROK Vervangingsinvestering 2026 en 2027” aan te besteden volgends de Europese Openbare procedure op basis van “Beste Prijs Kwaliteit Verhouding (BPKV)”. Het werk betreft: Een Raamovereenkomst (ROK) voor 2 percelen in de gemeente Weert. Perceel 1: Breijbaan, Ittervoorterweg en Hennenstraatje Perceel 2: Lozerweg, Kruispeelweg en Bieskampweg/Witvennenweg. De aannemer met de beste score “BPKV” krijgt perceel 2. De aannemer met de 2e beste score “BPKV” krijgt perceel 1. Perceel 1: Breijbaan ca. 2500 m Ittervoorderweg / Hennenstraatje ca. 1950 m Perceel 2: Kruispeelweg ca. 2200 m Lozerweg ca. 1750 m Bieskampweg en Witvennenweg ca. 1700 m
Interne identificatiecode: WEE208
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: 2 aannemers via interview en prijs
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45222000 Civieltechnische werkzaamheden, met uitzondering van bruggen, tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Breijbaan en Ittervoorterweg/Hennenstraatje
Beschrijving: ROK vervangingsinvestering 2026 en 2027 zie hoofdopdracht tbv perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging nvt
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Kruispeelweg, Lozerweg en Bieskampweg/Witvennenweg
Beschrijving: ROK vervangingsinvestering 2026 en 2027 Zie hoofdopdracht perceel 2
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden