340517-2024 - Mededinging
Nederland – Materiaal voor gladheidsbestrijding – Materieel gladheidsbestrijding
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Materieel gladheidsbestrijding
Beschrijving: Levering van het volgende materieel: - 2 grote strooiers - 3 kleine strooiers - 2 grote sneeuwschuivers - 3 kleinere sneeuwschuivers. Tevens maakt 8 jaar onderhoud deel uit van de opdracht. 10 stuks
Interne identificatiecode: 1022500
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113910 Materiaal voor gladheidsbestrijding
Aanvullende classificatie (cpv): 34144420 Zoutstrooiers, 43313100 Sneeuwploegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: optie inruil, zie aanbestedingsstukken