340530-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Strategische IV/ICT adviesdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Strategische IV/ICT adviesdiensten
Beschrijving: De Aanbestedende Dienst heeft o.a. de volgende wijzigingen doorgevoerd in het Beschrijvend Document: - In hfd. 7.4 is kerncompetentie 1 aangepast. - In hfd. 9.2.3. zijn de maximumtarieven en de bandbreedte aangepast. Deze en alle nieuwe wijzigingen zijn te vinden in de 1e en 2e NVI. Binnen de scope van de onderhavige opdracht vallen strategische adviesvraagstukken die betrekking hebben op (toekomstige) ontwikkelingen/kantelingen en eventuele transitie van de organisatie binnen een domein van ICT en/of Informatievoorziening (IV), alsmede de implementatie van een gegeven strategisch advies. Dit kan ook gaan over het adviseren over de aanpak van de verandering en/of het begeleiden daarvan. (zie beschrijvend document voor een uitgebreide beschrijving) De geschatte totale waarde van de Opdracht is € 3.000.000 – 5.000.000 exclusief btw voor de duur van de Raamovereenkomsten van vier (4) jaar. De maximale waarde voor de Raamovereenkomsten is € 6.000.000 excl. BTW.
Interne identificatiecode: NIPV-EA-03449
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Binnen de scope van de onderhavige opdracht vallen strategische adviesvraagstukken die betrekking hebben op (toekomstige) ontwikkelingen/kantelingen en eventuele transitie van de organisatie binnen een domein van ICT en/of Informatievoorziening (IV), alsmede de implementatie van een gegeven strategisch advies. Dit kan ook gaan over het adviseren over de aanpak van de verandering en/of het begeleiden daarvan. De geschatte totale waarde van de Opdracht is € 3.000.000 – 5.000.000 exclusief btw voor de duur van de Raamovereenkomsten van vier (4) jaar. De maximale waarde voor de Raamovereenkomsten is € 6.000.000 excl. BTW.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn geen opties van toepassing.