Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur ICT-professionals en ICT-dienstverlening
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Naturalis heeft de wens raamovereenkomsten te realiseren met maximaal drie opdrachtnemer die ICT-professionals kan leveren in een breed spectrum, zonder dat daarbij een arbeidsrelatie met Naturalis tot stand komt. Vanwege huidige schaarste aan personeel in vele markten beoogt Naturalis de continuïteit van de eigen ICT functie te borgen middels meerdere raamovereenkomsten met gespecialiseerde dienstverleners.
De opdracht betreft het leveren van inspannings- of resultaatsverplichtingen door ICT-professionals.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen