Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie beschrijving verlengingen.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land