340752-2024 - Mededinging
België – Medische verbruiksartikelen – Steriele proceduretrays, losse afdekmaterialen en operatieschorten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Steriele proceduretrays, losse afdekmaterialen en operatieschorten
Beschrijving: De opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van op maat gemaakte steriele proceduretrays, losse afdekmaterialen en steriele operatieschorten voor een periode van twee jaar en viermaal verlengbaar voor één jaar. De materialen zullen hoofdzakelijk gebruikt worden op het operatiekwartier, maar ook op andere afdelingen waaronder het verloskwartier, intensieve zorgen, radiologie, polikliniek en pijnkliniek.
Interne identificatiecode: PPP09K-2679/4267/TRI_24_109
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: TRI_24_109