See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van mobiliteitsstudies, verkeersonderzoeken en bevragingen
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst voor 3 jaar. De uit te voeren diensten worden opgedeeld in 4 percelen: • Perceel 1: Het uitvoeren van algemene mobiliteitsstudies • Perceel 2: Het uitvoeren van verkeerstechnische studies • Perceel 3: Het uitvoeren van verkeersonderzoeken • Perceel 4: Het organiseren en rapporteren van bevragingen Elk perceel zal bestaan uit diverse deelopdrachten, telkens met een eigen aanvangsdatum en uitvoeringstermijn, en een eigen oplevering.
Interne identificatiecode: MB 15/2023
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: MB 15/2023 - 1 - Het uitvoeren van algemene mobiliteitsstudies
Beschrijving: Het uitvoeren van algemene mobiliteitsstudies: De opdrachten kunnen verschillend zijn, dit gaat van ondersteuning bij opmaak van subsidiedossiers bij het inrichten van hoppinpunten, opstellen van visienota’s als bijvoorbeeld studie inrichtingsprincipes in schoolomgevingen, opmaak mobiliteitsschetsen tot het evalueren van mobiliteitsmaatregelen.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: MB 15/2023 - 2 - Het uitvoeren van verkeerstechnische studies
Beschrijving: Het uitvoeren van verkeerstechnische studies: Dit gaat over opdrachten die in teken staan van verkeerstechnische aanpassingen, dit kan de opmaak van (voor)ontwerpplannen omvatten, het uitvoeren van microsimulaties of studies betreffende de inrichting/bijsturing van de verkeerslichtengeregelde kruispunten.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: MB 15/2023 - 3 - Het uitvoeren van verkeersonderzoeken
Beschrijving: Het uitvoeren van verkeersonderzoeken: De opdracht is drieledig, namelijk het uitvoeren en rapporteren van (1) kruispunt- en doorsnedetellingen, (2) herkomst bestemmingsonderzoeken en (3) snelheidsmetingen. Deze onderzoeken worden uitgevoerd ter ondersteuning van de verschillende studies opgemaakt door het Mobiliteitsbedrijf. De studies kunnen zijn: het in kaart brengen de verkeerssituatie voor en na de invoering van een set van maatregelen, het in kaart brengen van de verkeersstromen (o.a. vracht) om een goed beeld krijgen van de verdeling van deze stromen over het wegennet binnen een onderzoekgebied en ook over het aandeel van het doorgaand verkeer in dit gebied, ….
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: MB 15/2023 - 4 - Het organiseren en rapporteren van bevragingen
Beschrijving: Het organiseren en rapporteren van bevragingen: De opdracht bevat het organiseren en verwerken van representatieve bevragingen bij de inwoners van de Stad Gent (3-jaarlijks Mobiliteitsonderzoek) en doelgroepenbevragingen als bijvoorbeeld handelaars & horeca,….
Interne identificatiecode: 4