CPV-code hoofdcategorie 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Doel van de aanbesteding
Deze Europese openbare aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een Overeenkomst met één opdrachtnemer om te voorzien in de behoefte aan de uitvoering van maaionderhoud in de omgeving Hardenberg-Slagharen-Coevorden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding