34142-2024 - Resultaat
België – Chemische producten – Raamovereenkomst betreffende de levering van antischuimmiddel voor de gistingsinstallaties van het waterzuiveringsstation Brussel-Zuid
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst betreffende de levering van antischuimmiddel voor de gistingsinstallaties van het waterzuiveringsstation Brussel-Zuid
Beschrijving: Deze opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst en, als gevolg daarvan, van latere opdrachten voor de levering van een antischuimmiddel voor de gistingsinstallaties van het waterzuiveringsstation Brussel-Zuid, en dit naargelang de behoeften van HYDRIA. Het antischuimmiddel moet in staat zijn om schuimvorming in de bouwwerken te verwijderen en/of te vermijden. De raamovereenkomst beoogt de aanduiding van twee inschrijvers die de economisch meest voordelige offerte hebben ingediend op basis van specifieke gunningscriteria voor de raamovereenkomst (zie Titel I. Deel I. “Gunningscriteria van toepassing voor de raamovereenkomst”). Bij elke latere opdracht volgt een nieuwe oproep tot mededinging van deze twee ondernemers op basis van specifieke gunningscriteria voor de latere opdrachten (zie “Gunningscriteria van toepassing voor de latere opdrachten”).
Interne identificatiecode: SBGE-2022MP00065.2-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24000000 Chemische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Deze opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst en, als gevolg daarvan, van latere opdrachten voor de levering van een antischuimmiddel voor de gistingsinstallaties van het waterzuiveringsstation Brussel-Zuid, en dit naargelang de behoeften van HYDRIA. Het antischuimmiddel moet in staat zijn om schuimvorming in de bouwwerken te verwijderen en/of te vermijden.
Interne identificatiecode: 1